Eğitim


Godoro, temel, orta ve ileri düzey eğitimler düzenlemektedir. Piyasada yaygın kullanılan konuların bir çoğu için destek sağlanmaktadır. Eğitimler uzaktan ya da yüz yüze gerçekleştirilmektedir. Kurs biçiminde grup ve sınıf eğitimleri dışında bireylere özel ders, proje destek, koçluk ve mentörlük yapılmaktadır. Kurumlar için temel konuların ötesinde ileri ve özel konularda da eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Yeni ve ileri teknolojiler için araştırma-geliştirme etkinlikleri düzenlenmektedir.

Eğitimler

Video


Godoro, bir çok konuda görsel eğitim setleri / eğitim videoları üretmektedir. Udemy gibi kanallardan satın alınabiler eğitimlerde temel, orta ve ileri düzey konular işlenmektedir. Öğrencilerle etkileşimli biçimde eğitimler düzenlenmektedir. Söz konusu videolar eğitimlere destek olabilmekte; kurs içeriklerinin tekrarın yapılabilmesi sağlanmakta. Eğitim kapsamına alınmayan konular de videolar da yer aldığından öğrenciye destek sunmaktadır. Ancak herhangi bir eğitim almadan da görsel eğitimler izlenebilmekte; öğrencilerin kendi belirlediği zamanlarda ve düşün maliyetle eğitim almaları sağlanmaktadır.

Referanslar

Basılı/ Elektronik Kitap & Eğitim Videoları


Godoro'dan basılı ve elektronik kitaplar ile videolu eğitimlerde edinebilirsiniz. Kitaplar ve görüntülü eğitimler, temel konuların ötesine profesyoneller için gerekli olan bilgileri içerecek biçimde ayrıntı ve ileri konuları da kapsamaktadır. Basılı kitapları bizden edinebileceğiniz gibi e-ticaret ortaklarımızdan edinebilirsiniz. Elektronik kitaplarımız da Google Play ve Kobo, Scripd, Apple gibi platformlardan alınabilmektedir. Videolar için Udemy sitesinden alım yapabilirsiniz.

Yayınlar