Bireysel Eğitim & Ödev / Proje Destek


Godoro eğitim grup ya da tekli olarak yazılım geliştirme ile ilgili konularda eğitim vermektedir. Özel dersler ve öğrenci ödev ve projelerine destek verilmektedir. Dersler makine başında uygulamalı olarak yapılmaktadır. Basılı ve elektronik kitaplar ile videolu eğitimlerle desktelenmektedir. Başka bir deyişle her eğitimin teorik konularını ayrıntılı olarak kitaplardan öğrenebilirsiniz. Eğitimlerde anlatılanlar ve daha da fazlasını uygulamalı olarak videolu eğitimlerde bulabilirsiniz.

Eğitimler

Kurumsal Eğitim & Danışmanlık


Godoro temel eğitimler dışında ileri konularda da kurumsal eğitimler düzenlemektedir. Bunlar piyasada kullanılan konuları içermektedir. Eğitimin dışında yazılım geliştirme ve bilgisayar programlama konusunda danışmanlık hizmetleri de verilmektedir. Çok ileri olduğu ya da az bilindiği için eğitim konuları arasında yer alamayan konular için de eğitim ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıda eğitim verilen kurumlardan bazıları yer almaktadır.

Referanslar

Basılı/ Elektronik Kitap & Eğitim Videoları


Godoro'dan basılı ve elektronik kitaplar ile videolu eğitimlerde edinebilirsiniz. Kitaplar ve görüntülü eğitimler, temel konuların ötesine profesyoneller için gerekli olan bilgileri içerecek biçimde ayrıntı ve ileri konuları da kapsamaktadır. Basılı kitapları bizden edinebileceğiniz gibi e-ticaret ortaklarımızdan edinebilirsiniz. Elektronik kitaplarımız da Google Play ve Kobo, Scripd, Apple gibi platformlardan alınabilmektedir. Videolar için Udemy sitesinden alım yapabilirsiniz.

Yayınlar