Data Science & Machine Learning


Python ve R dilleri eğitimleri ve Data Structures & Algorithms, Data Science, Big Data, Articificial Intelligence, Machine Learning, Business Intelligence gibi konularda eğitimler eklendi. C/C++ eğitimeri Ön Lisans, Lisans, Yükek Lisans ve Doktora konularına destek olacak biçimde genişletildi.

Ayrıntılar..

 Unity Game Programming


Görsel eliştirmede Android yanı sıra Unity 2D/3D programlamaeğitimleri eklendi. Bilgisayar programlamaya giriş eğitimleri yalnızca mobil geliştiricilerin alabileceği bölümler biçiminde düzenlendi. Hem Android hem de Unity için Grafik Tasarım eğitimi eklendi.

Ayrıntılar..

 Python & Data Science


Python dili verilen eğitimlere eklendir. Temel/Orta/İleri konular dışında veri bilimi (data science) ve görselleştirme (visualization) da eğitim kapsamına sokuldu. Eğitim, programlamaya yeni girenler için kolay bir geçiş sağlayacak biçimde tasarlandı.

Ayrıntılar..

 Hangi Dili Seçmeliyim?


Geliştirici adaylarının en sık sorduğu sorulardan birisi olan "Hangi programlama dilini seçmeliyim?" sorusuna Godoro'un eğitmenleri yanıt veriyor. Piyasada kullanılan programlama dillerinin hemen hemen hepsini veren Godoro, yansız bir biçimde dilleri karşılaştırıyor.

Ayrıntılar..

 Godoro Eleman Buluyor!


Godoro, yazılım geliştirme birimlerine ve insan kaynakları bölümüne nitelikli geliştirici bulabilmeleri için karşılıksız destek veriyor. Godoro'nun verdiği gelişmiş eğitimleri alanlarla becerikli geliştirici adayı arayanlar orasında bir köprü görevi yapılıyor.

Ayrıntılar..