Tüm Konular


Godoro bir çok konuda araştırma ve geliştirme etkinlikleri düzenlemekte, yakından ve uzaktan eğitimer vermekte; basılı ve elektornik kitaplar yayınlamakta, görüntülü eğitimler üretmektedir. Aşağıdaki bağdan üzerinden çalışılan konuları görebilirsiniz:

Konular

Programlama Dilleri : Java, C#, PHP, Python


Godoro yazılım geliştirme ilgili bir çok alanda eğitim, video ve kitap gibi ürün ve hizmetler üretmektedir. Bunlar arasında Java, C#.NET, PHP ve Python gibi genel konular yer almaktadır.

Konular

Geliştirme Platformları : Web, Mobile, Animation/Game, Native


Godoro Web, Mobile, Animation/Game ve Native platformlarda eğitim, video ve kitaplar üretmektedir. Bunlar arasında Web Frontend JavaScript; Database & Devops; C/C++, Data Structures & Algorithms, Design Patterns; Android ve Mobil Development konuları da yer almaktadır. Bunun dışında 2D & 3D biçiminde web, mobil ve masaüstü oyun programlama konuları da kapsamdadır.

Konular

İş ve Kariyer: Data, Project, Design, Office, English


Godoro, insanların profesyonel kariyerini geliştirmek; iş ve yönetimle ilgili becerileri arttırmak için deskteler sunmaktadır. Bunlar arasında Business Analysis, Project Management gibi bilgisayarla ilgili çalışanlarının iş dünyasını öğrenmeleri için gerçekleştirenler bulunmaktadır. Ayrıca görsel geliştirme ve kullanıcılıkla ilgili eğitimler ve yayınlar sağlamaktadır. Bunlardan grafik tasarım ve modelleme gibi alanlardan masaüstü yayıncılığı dek genel görsel konular da bulunmaktadır Bunun dışında Ofis yazılımları ve Excel gibi konular ve teknik / iş ingilizcesi gibi alanlar da destek verilen konular arasındadır.

Konular

Türk Dili ve Tarihi


Godoro Türk Dili ve Tarihi gibi konularda bir takım etkinlikler göstermektedir. Bunlardan bir kesimi eğitim ve sınavlara destek biçiminde konular içerirken bir kesimi de kişilerin kendi tarihini öğrenmesi biçiminde genel kültür konuları içermektedir.

Konular